درمورد شرکت ما

تاریخچه ما

شرکت پالایش صدرآب کاسپین تحت برند صدر آب با مشارکت چند تیم حرفه ای در زمینه های مهندسی محیط زیست، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، ساخت و تولید،بهداشت محیط، شیمی و حقوق محیط زیست تاسیس گردید و امروز با پشتوانه ی بیش از یک دهه تجربه ی صنعتی و تولیدی ، از بزرگترین شرکتهای فعال در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و محیط زیست کشور می باشد .تولید انواع پکیج کامپوزیتی تصفیه فاضلاب، ساخت پکیج تصفیه فاضلاب، تصفیه فاضلاب بهداشتی، فاضلاب صنعتی، سپتیک تانک، تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال، و ساخت دستگاه های تصفیه آب RO و همچنین تولید و عرضه انواع مواد شیمیایی و محلول های ضد عفونی کننده از جمله پراستیک اسید از فعالیت های شرکت پالایش صدرآب کاسپین می باشد.

تصفیه فاضلاب صنعتی شرکت صدرآب
تصفیه فاضلاب صنعتی شرکت صدرآب

نتایج ما

تجربه ما در یک نگاه

23+سال ها تجربه
39+مهندسین خبره
96شهر های تحت پوشش
72+پروژه های انجام شده
تصفیه فاضلاب صنعتی شرکت صدرآب
تصفیه فاضلاب صنعتی شرکت صدرآب
مشاوره رایگان و تحلیل سیستم

شرکت مشاور تصفیه فاضلاب

شرکت صدرآب مجری و مشاور پروژه های تصفیه فاضلاب در ایران، از یزرگترین و معتبر ترین شرکتهای فعال در این حوزه می باشد.

 صدرآب توانسته است با تکیه بر دانش فنی ، از فرایند های نوین تصفیه فاضلاب در طراحی، تولید  و مشاوره برای مشتریان خود درحوزه تکنولوزی تصفیه فاضلاب بهره ببرد.

تامین قطعات اصلی

شرکت پالایش صدرآب کاسپین تحت برند صدر آب با مشارکت چند تیم حرفه ای در زمینه های مهندسی محیط زیست، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، ساخت و تولید،بهداشت محیط، شیمی و حقوق محیط زیست تاسیس گردید و امروز با پشتوانه ی بیش از یک دهه تجربه ی صنعتی و تولیدی ، از بزرگترین شرکتهای فعال در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و محیط زیست کشور می باشد .تولید انواع پکیج کامپوزیتی تصفیه فاضلاب، ساخت پکیج تصفیه فاضلاب، تصفیه فاضلاب بهداشتی، فاضلاب صنعتی، سپتیک تانک، تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال، و ساخت دستگاه های تصفیه آب RO و همچنین تولید و عرضه انواع مواد شیمیایی و محلول های ضد عفونی کننده از جمله پراستیک اسید از فعالیت های شرکت پالایش صدرآب کاسپین می باشد.

طراحی تصفیه خانه

در طراحی تصفیه خانه صنعتی توسط شرکت مشاور تصفیه فاضلاب ، می بایست اطلاعات کامل و دقیقی از ماهیت و کیفیت پساب ارائه گردد. جهت طراحی یک تصفیه خانه صنعتی ، الزامات طراحی مختلفی می بایست در نظر گرفته شود. از جمله میزان bod و cod و ph  و کدورت ، میزان مواد سمی و خطرناک و مواد موجود در فاضلاب که می توانند رشد و تکثیر توده ی بیولوژیکی در راکتور هوازی را تحت تاثیر قرار دهند.

تصفیه فاضلاب چیست

به طور کلی، فاضلاب شامل فضولاتی می باشد که از طریق آب در مناطق مختلف مسکونی، تجاری، صنعتی و اداری تولید می شود.

در نهایت نیز تخلیه آنها به آب های زیرزمینی، آب های سطحی صورت می گیرد. فاضلابی که تصفیه نشده است، دربردارنده میکروارگانیسم های بیماری زا و مواد آلی می باشد.

تصفیه فاضلاب صنعتی شرکت صدرآب
تصفیه فاضلاب صنعتی شرکت صدرآب