انواع بلوئر

انواع دوزینگ پمپ

دیفیوزرها

پکینگ مدیا

پکینگ لاملا

بلوئر

دمنده باعث ایجاد جریان هوا (جریان جریان) می شود. کل سیستم بلوئر فشار (فشار برگشت) از طریق مقاومت در برابر جریان هوا ایجاد می کند. با ترکیب جریان و فشار برگشت، شما می توانید جریان عملیاتی هوا را شناسایی کنید. استفاده از انرژی بهینه زمانی حاصل می شود که فشار در هدرها به اندازه کافی برای غلبه بر فشار استاتیک باشد. از آنجا که بسیاری از اپراتورهای تصفیه خانه فاضلاب تمایل به تنظیم فشارهای بیش از حد بالا دارند، فشار بیش از حد باعث کاهش قدرت تخلیه می شود.

تجهیزات تصفیه فاضلاب،تولید کننده انواع تجهیزات،شرکت صدرآب

دوزینگ پمپ

دوزینگ پمپ، یک پمپ جابجایی مثبت است که برای انتقال دقیق مواد شیمیایی یا مواد دیگر به آب، گازو بخار طراحی شده است. مکانیزم این پمپ صنعتی شامل جمع آوری مقدار اندازه گیری شده از مایع به داخل محفظه و سپس تزریق این میزان حجم به داخل ظرف می باشد. دوزینگ پمپ ها در صنایع مختلفی از جمله تصفیه فاضلاب، فرآورده های غذایی و.. کاربرد دارد.

دوزینگ پمپ

دیفیوزر

دیفیوزر هوا و یا اکسیژن مورد نیاز میکروارگانیسم ها را فراهم می کند. همانطور که حباب ها از طریق فاضلاب افزایش می یابند، اکسیژن از یک حالت گاز به حالت مایع منتقل می شود – بنابراین اکسیژن محلول (DO) به آب اضافه می شود و میکروارگانیسم ها را به حالت تعلیق در می آید، بنابراین آنها از بین نمی روند. دیگر این ذرات به حالت تعلیق در می آیند و با DO ارتباط برقرار می کنند، مواد جامدات بیشتری که می توانند مصرف کنند و از بین بروند. دیفیوزر ها از لحاظ حباب به دو دسته حباب ریز و حباب درشت تقسیم می شوند.

دیفیوزر

پکینگ مدیا(شناور)

قطعلتی سبک هستند که در تصفیه خانه ها برای شفاف سازی، حذف مواد جامد معلق و افزایش راندمان تصفیه بکار می روند.

پکینگ مدیا(شناور)

پکینگ لاملا

صفحاتی هستند که در تصفیه خانه ها در حوضچه های ته نشینی برای شفاف کردن پساب خروجی می باشند. پکینگ ها با توجه به مصرف در ابعاد و شکل های متفاوت تولید می شوند. این صفحات در کارخانه به دو صورت تولید می شوند : با چسب چند صفحه ها به هم می چسبند و یا با یکدیگر آن ها را جوش می دهند.

پکینگ لاملا

دیدگاه ها غیر فعالند