شرکت صدرآب یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های فعال در حوزه تصفیه آب و فاضلاب در کشور می باشد.
شرکت صدرآب از تولید کنندگان پکیج های تصفیه آب و فاضلاب از جمله پکیج های کامپوزیتی با هیبرید تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی در کشور  می باشد. صدرآب با به کارگیری مهندسین مجرب و نیرو های متخصص از شرکت های تخصصی در زمینه تکنولوژی تصفیه آب و فاضلاب می باشد.
شرکت صدرآب با به کارگیری متد های به روز و نوین تصفیه و طراحی اختصاصی پکیج های تصفیه فاضلاب متناسب با کیفیت پساب، قابلیت حذف لجن مازاد را با استفاده از روش های منحصر به فرد در فرایند تصفیه فاضلاب را دارا است.

شرکت صدرآب از تولید کنندگان پکیج های تصفیه آب و فاضلاب از جمله پکیج های کامپوزیتی با هیبرید تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی در کشور  می باشد.


شرکت صدرآب مفتخر است که از تولید کنندگان بزرگ پکیج های تصفیه آب و فاضلاب در ایران و از حافظان محیط زیست و طبیعت این مرز و بوم می باشد. 

این شرکت در زمینه طراحی و ساخت پکیج های کامپوزیتی تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی، سیستم های تصفیه آب صنعتی به روش اسمز معکوس یا Ro ، مشاوره، بهسازی، ارتقا و بازسازی اساسی فعالیت دارد.

 شرکت صدرآب پتانسیل طراحی و ساخت و یا احداث  تصفیه خانه های بتنی و کامپوزیتی فاضلاب را برای صنایع، بیمارستان، مراکز تفریحی و خدماتی، هتل، کشتارگاه را دارا می باشد.

پکیج های کامپوزیتی تصفیه فاضلاب تولیدی شرکت صدرآب با طراحی منحصر به فرد و بدنه تقویت شده، بسیار مقاوم نسبت  به تغییر شرایط محیطی،  فشار هیدرولیکی و عوامل خوردگی می باشد. از مزیت های این پکیج ها  قابل حمل بودن و نصب  به صورت دفنی و  و یا بر روی سطوح می باشد.

پکیج های تصفیه فاضلاب کامپوزیتی شرکت صدرآب به اشکال استوانه ای (کاروگیت) و مکعب مستطیل به درخواست کارفرمای محترم قابل طراحی می باشد.