01144248260_01144231902_09119191911
info@sadrabco.com

پلی الکترولیت های آنیونی پلیمر هایی هستند که برای کاهش میزان کدورت ، افزایش سرعت ته نشینی و برای کمک به مواد منعقد کننده یا به جای خود منعقد کننده ها در تصفیه خانه ها مورد استفاده قرار میگیرد. 

ادامه مطلب

سدیم فسفات ترکیبی از سدیم و فسفر است . سدیم فسفات نمکی سفید رنگ با فرمول ((Na3Po4)) است. این ماده با خاصیت قلیایی بالا و اموسلیون کننده در آب حلال است .

ادامه مطلب

متانول (Hydroxymethane)  یک مایع با فرمول شیمیایی (CH3OH) است. این ماده بی رنگ، فرار، قابل اشتعال و سمی است. متانول عمدتا از منوکسید کربن و هیدروژن تولید می شود. استفاده اصلی آن در ساخت سنتز آلی است، به عنوان سوخت، حلال و ضد یخ و.. کاربرد دارد. متانول در آب حلال است.

ادامه مطلب

آمونیوم کلرابد نمک سفید رنگ ، به شکل بلور و بی بو است.

ادامه مطلب

چربی گیر – تله های چربی چربی گیر ها برای حذف روغن یا چربی و سایر مواد شناور نظیر چربی های حیوانی ، آشغال های گیاهی و پوست میوه ها و غیره به کار می روند. معمولا چربی گیرها در بالادست تانک ته نشینی مقدماتی به منظور حفاظت پمپ ها و تاسیسات تصفیه به کار گرفته می شود و به نحوی طراحی می شوند که مواد سبک تر نظیر چربی و روغن به سمت بالای حوض هدایت شده ، روی آب شناور باقی بمانند . پساب بدون چربی از خروجی حوض به بیرون هدایت میشود و چربی های گرد آمده روی آب توسط سیستم مناسب جدا میشود. روش های چربی گیری: 1-فیزیکی و شیمیایی  2-فیزیکی(ثقلی) انواع چربی گیر: 1-فلزی  2-پلی اتیلن  3-فایبرگلاس کاربرد چربی گیرها: رستوران ها، مجتمع های اداری و مسکونی، کارواش ها، هتل ها، صنایع مختلف، قنادی هاو... چربی گیر فایبرگلاسی چربی گیر فایبرگلاسی دستگاهی است برای جداسازی چربی و روغن موجود در آب  قبل از ورود آن به چاه. از این نوع چربی گیر ها معمولا در رستوان ها، تالارها، آشپزخانه هاو...استفاده میشود.   مهمترین مزایای چربیگیر از جنس فایبرگلاس شرکت صدرآب آب بندی کامل مخزن  ساختن در ابعاد دلخواه هزینه بسیار پایین تر و اقتصادی تر  راندمان بالا در حذف روغن و چربی  امکان حذف مواد معلق  قابلیت مدفون شدن در زیر زمین و تحمل بار ترافیکی در چربی گیر فایبرگلاس عمرطولانی دارای سبد آشغالگیر امکان جابه جایی چربی گیر مقاوم در برابر فشار های وارده از خاک نمونه ای از چربی گیر شرکت صدرآب   فروش چربی گیر پلی اتیلنی، بتنی، فایبرگلاسی : در صورت نیاز به خرید چربی گیر با کارشناسان ما در شرکت صدرآب با شماره  4424826-011  و یا با شماره همراه 09223767512 تماس حاصل فرمائید.

ادامه مطلب

آب ژاول (وایتکس) یک مایع سفید کننده است با فرمول شیمایی NaOCl و جرم مولی 74.442 g/mol و شکل ظاهری جامد سبز مایل به زرد است.

ادامه مطلب

دی اکسید تیتانیوم پودر سفید رنگی که بوی نامطبوع و بی مزه دارد و به عنوان یک عامل سفید کننده و روشن کننده کاربرد دارد و به طور گسترده ای در رنگ، پارچه، لاستیک، پلاستیک، کاغذ، لوازم آرایشی و بهداشتی، چرم، سرامیک و صنایع غذایی استفاده می شود.     دی اکسید تیتانیوم، همچنین به عنوان تیتانیم (IV) اکسید یا  تیتانیوم سفید با فرمول TiO2 شناخته می شود. نمودار تیتانیوم دی اکسید

ادامه مطلب

کات کبود یک مکمل قوی برای  پادزهر مسمومیت با فسفر و برای جلوگیری از رشد جلبکها و قارچ ها  است. شکل فیزیکی این ماده بدون آب سفید و با آب بصورت کریستال های آبی روشن می باشد.

ادامه مطلب

کلرید کلسیم  یک نمک کلسیم و کلر است که در خانه و صنعت بسیار کاربرد دارد. کلرید کلسیم به صورت تجاری در سه فرم مختلف موجود است : دو فرم جامد و یک مایع. کلرید کلسیم را می توان به شکل دانه های حاوی 77-80٪ کلرید کلسیم یا گرانول های حاوی 94٪ کلرید کلسیم خریداری کرد. در فرم مایع آن حاوی 30٪ تا 42٪ کلرید کلسیم در هر لیتر محلول است که معمولا به صورت 30٪ محلول به فروش می رسد.

ادامه مطلب

سولفید هیدروژن یک گاز ناپایدار ، پرخطر ، سمی و بی رنگ است که بصورت طبیعی در محصولات نفتی تولید می شود و  به نام های گاز مرداب یا گاز ترش  نیز شناخته میشود. این گازبه دو صورت تولید میشود: توسط فعالیت های انسانی یا به طور مثال در کود مایع ، چشمه های آب گرم گوگرد ، آتشفشان ها  ، لجن فاضلاب به طور طبیغی تولید میشود.

ادامه مطلب

ضد کف ها یا همان آنتی فوم ها مواد شيميايی هستند که برای جلوگیری از توليد و ساخت کف بکار می روند و همچنين کف های ايجاد شده را از بین میبرند .   این مواد معمولا بر دو پایه آلی و سیلیکونی در بازار موجودند و هرکدام در موارد مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند .   کاربرد مواد ضد کف تولید مواد غذایی صنایع دارویی تصفیه فاضلاب محدود کردن کف موجود در بویلرها در برج های خنک کننده  و صنایعی که از دترجنت ها استفاده می کنند کاربرد دارند .

ادامه مطلب

منعقد کننده ها یا پلی آلومینیوم کلراید (PAC) موادی هستند که با افزودن آن ها به محلول، به کلوئیدها می چسبند و عمل لخته سازی یا انعقاد را انجام می دهند. این کار باعث ته نشین شدن مواد معلق می شود.

ادامه مطلب

کیت کلر سنح جهت اندازه گیری کلر موجود در آب مورد استفاده قرار میگیرد.با توجه به اینکه کلرزنی یکی از متداولترین روش گندزدایی آب است و باعث ازبین رفتن ویروسها و میکروب های آب می شود، از طرفی نیز می تواند خطرناک باشد، اندازه گیری کلر و کلرسنجی بوسیله کلرسنج ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

ادامه مطلب

کلرید آهن یا همان کلروفریک یک ترکیب شیمیایی با فرمول FeCl3 است با وزن مولکولی 162.2 g/mol  و نقطه جوش 106 درجه سانتی گراد که شکل ظاهری آن جامد ومایع ، به رنگ قرمز آجری و زرد است . کلرید آهن از پر مصرف ترین منعقدکننده هاست که به صورت پودر ، مایع یا متبلور به فروش می رسد این ماده یک عامل اکسید کننده است و در نتیجه ترکیب آن با آب باعث تولید محلولی اسیدی می شود.

ادامه مطلب

کربنات سدیم دو بنیان کاتیونی  (+Na) و ( دارای یک بنیان آنیونی CO3-2 )می باشد. دارای رنگ سفید است و حالتی کریستالی مانند دارد .کربنات سدیم یک نمک اسید نیکل کربنیک با شخصیت قلیایی با فرمول مولکولیNa2 CO3  است. هنگامی که در آب حل می شود، کربنات کربنات سدیم و هیدروکسید سدیم را تشکیل می دهد. چگالی آنc2.5 g/cm³و جرم مولکولی این ماده 105.988 g/mol می باشد. اسید معده به عنوان پایه قوی، هیدروکسید سدیم خالص، به عنوان یک اسید ضد آکتیل عمل می کند.

ادامه مطلب

کربن سیاه توسط تجزیه حرارتی، من جمله انفجار، یا احتراق ناقص ترکیبات کربن هیدروژن است .کربن سیاه از ذرات ریز تشکیل شده است که عمدتا از کربن تشکیل شده است. ویژگی های مختلف سیاه و سفید کربن در تولید توسط بخار احتراق نفت یا گاز کنترل می شود . انواع کربن بلک با توجه به فرآیند تولید به سه دسته تقسیم میشود که عبارتند از:  furnace black، channel black ، thermal black

ادامه مطلب

سیلیکات سدیم مهم ترین سیلیکات محلول است.

ادامه مطلب

سود کاستیک یا همان هیدروکسید سدیم (NaOH) ،  به سادگی به عنوان سود سوزآور شناخته می شود ، یک ماده شیمیایی خنثی کننده قلیایی که در درمان صنعتی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب

فسفر دوزنگ ( ZN3P2 ) گردی با رنگ خاکستری متمایل به سیاه است ، که بوی سیر(تندی) می دهد و به صورت پودرعرضه می شود .

ادامه مطلب

مورفولین(C4H9NO) یک ترکیب هتروسیکلی ساده است که دارای اهمیت صنعتی بسیار مهم و طیف وسیعی از برنامه های کاربردی است . این ترکیب ویژگی های دو گروه عاملی آمین ها و اترها را دارد و از لحاظ شیمیایی مورفولین یک آمینو اتر است که دارای پایداری شیمیایی می باشد.

ادامه مطلب